קרן רון סטנד אפ בהזמנה

סטנד אפ בהזמנה

מתלבטים במה לבחור? נשמח לדבר אתכם ולהתאים את מופע הבידור המתאים לכם

סטנד אפ בהזמנה

קרן רון, שחקנית  "הבימה" ("מרי לו", "הלהקה") וסטנדאפיסטית, מופיעה עם "סטנד אפ בהזמנה" למעלה מ 7 שנים. פורמט ייחודי הנתפר  בהזמנה.  סטנד אפ על החיים. שלכם….

 ואיך זה מתבצע?

אתם שולחים אלינו  למייל סיפורים, חוויות, אירועים, ודברים משעשעים על בעל/ת השמחה או החברה בה אתם עובדים. כל דבר שיכול לעזור לקרן להכיר טוב יותר את "הנפשות הפועלות". מפה ייערך החומר למופע סטנד אפ ייחודי, אישי שתפור בול עליכם.

ועוד משהו- אין מצב לדיבורים מעליבים, הזויים או מפדחים. זאת אמנת המקצועיות והאיכות שלנו.

להזמנה

למי מתאים?

מסיבת רווקות, ערב נשים, חגיגת יום-הולדת, מפגש של החבר'ה, או אירוע גיבוש עובדים. 

אורך המופע
כ 45 דקות
 

 המלצות מהשטח

מסיבת רווקות
"כשחברה שלי הודיעה לנו שהיא מתחתנת נלחצנו. מדובר בבחורה שאין על ההפקות שלה. מעוצבבות, מתוקתקות, מלאות טעם ושיק. לכן חששנו מראש….לבסוף הוחלט! לא עוד ערב ממוחזר על סקס, נומרולוגיה, ניו אייג'…זה הזמן לניו פייג'!!! קרן עשתה את הערב הזה בלתי נשכח! מהערבים האלה שאח"כ כואבות לכן הלחיים מרוב צחוק… הסטנד אפ על הכלה היה קורע,מדויק, שובב ושנון. כל זה בעדינות, מבלי לפגוע בכלה ובטאקט מדהים!! קרן הולכת עד הגבול שמצחיק ומעז אך לא פוגע [זה לאלה שחוששות להסתלבט על הכלה שלהם].מעבר לזה, כל ניהול הערב עובר לידיים שלה ואין. זה היה מושלם! שום דבר לא עובר לידה ואין הרמה להנחתה שהיא מפספסת. כולנו נהנינו מערב מקורי מאד, שהפך לכייף גדול. ול' הכלה, שתמיד יש לה מה להגיד נשארה נטולת מילים… המבצע הוכתר כהצלחה היסטרית!! טיפ חשוב- צלמו אותה בוידאו!! מזכרת של הלייף!"

 

אפריקה ישראל
קרן רון הרימה לנו את האירוע השנתי לאנשי המכירות ואנשים היו על הרצפה. זה לא היה רק מצחיק אלא תפור על המקרים הכי הזויים שקרו במשרדי המכירות. עבודת המחקר שהיא עשתה במשך ימים ראויה להערצה, החבר'ה עד היום לא שוכחים את הערב הזה… Best value for money!  תודה לך על ערב מקסים!!!

 

אירוע לאמהות בגן
קרן העבירה לנו את אחד הערבים הכי מהנים בחיי. מה יותר מצחיק וגורם נחת לאמהות מאשר סטנד אפ על התנהגות הקטנטנים שלהם בשעות שהן בעבודה?? וזה בדיוק מה שהיה…אני התמוגגתי עד השמיים לשמוע על הבן שלי, וכנ"ל השאר, על ילדיהן, סיפורים שנערכו ועובדו ע"י קרן מסיפורי הגננת כמובן. אח"כ שיחקנו כמה משחקים מקוריים ומפתיעים שגיבשו את כל האמהות [גם את החננות]…בסוף אפילו קראנו קצת בקלפים….היה קשה לשחרר את קרן הביתה. כדאי ! כדאי! ולא רק למסיבת רווקות!!!
להזמנה

הזמינו עכשיו

מופעי בידור מומלצים לבחירתך

חזרה- גלריית בידור

מתלבטים במה לבחור? נשמח לדבר אתכם ולהתאים את מופע הבידור המתאים לכם

 

Comments are closed.