קומיקזה- הלהיט שכבש את ישראל!

קומיקזה- הלהיט שכבש את ישראל

מתלבטים במה לבחור? נשמח לדבר אתכם ולהתאים את מופע הבידור המתאים לכם

קומיקזה הוא מופע בידור מאולתר הטוב בישראל, שמופיע ברחבי הארץ כבר מספר שנים וגורר אחריו צחוק מתגלגל ממקום למקום. במופע מערכונים מאולתרים, המבוססים על יכולות האלתור של המשתתפים בו, קומיקאים מהשורה הראשונה, שמפעילים גם את הצופים. המופע כולל מערכונים, ושירים, משחקי אלתורים והמחזת סצנות משעשעות – בשיתוף עם הקהל. המופע מתאים לאירועי חברה, כנסים, ימי עיון וכו'

למי מתאים?
חברות, ארגונים, וועדי עובדים ואולמות תרבות.

אורך המופע
כשעה ורבע

להזמנה

לצד השחקנים הקבועים, ב"קומיקזה מארח", אנו מארחים בתיאום מראש אמנים מהשורה הראשונה בישראל כמו דביר בנדק, אבי גרייניק, דרור קרן, ריקי בליך, עידן אלתרמן, משה פרסטר ועוד. מופע בידור מאולתר, אינטליגנטי, מצחיק, ומהיר, המאולתר כולו אל מול עיניי הצופים ובהשתתפותם, הלוקח כל נתון מהקהל והופך אותו תוך שניות, ולנגד עיניכם למערכון מבריק ומצחיק. אתם מחליטים מה יקרה, מאתגרים את השחקנים, קובעים את מקומות ההתרחשות ואת מאפייני הדמויות ואף משתתפים באופן פעיל על הבמה.

להזמנה

ספוילר…

מופעי בידור מומלצים לבחירתך

חזרה- גלריית בידור

מתלבטים במה לבחור? נשמח לדבר אתכם ולהתאים את מופע הבידור המתאים לכם

קומיקזה – כל הקודם צוחק!
 מופע בידור מאולתר, אינטליגנטי, מצחיק, ומהיר, המאולתר כולו אל מול עיניי הצופים ובהשתתפותם. הדיאלוגים, המצבים הקומיים המטורפים והמגוון האדיר של הדמויות, הם רק חלק מההפתעות שמצפות לקהל, כי בקומיקזה – כל הקודם צוחק!
מופע בידור מאולתר מצחיק וחכם, הלוקח כל נתון מהקהל והופך אותו תוך שניות, ולנגד עיניכם למערכון מבריק ומצחיק. צמד הקומיקאים מאלתרים שירים, מערכונים ואפילו הרצאות בכל נושא שתבקשו וגם, בכל שפה ומשתף את הצופים בהתאם למידת רצונם ודמיונם הפרוע. אתם מחליטים מה יקרה, מאתגרים את השחקנים, קובעים את מקומות ההתרחשות ואת מאפייני הדמויות ואף משתתפים באופן פעיל על הבמה.  הדיאלוגים, המצבים הקומיים המטורפים והמגוון האדיר של הדמויות, הם רק חלק מההפתעות שמצפות לקהל, כי בקומיקזה – הכל יכול לקרות !
צוות המאלתרים מופיע בהצלחה למעלה מ- 12 שנים בפני קהלים שונים ומגוונים. למעלה מ- 1700 מופעים בכל רחבי הארץ מבטיחים לכם 100% הצלחה והנאה. אנו מציעים לכם לאתגר אותנו ולבקש מאיתנו לבנות מופע אלתורים מבדר, שיתאים במיוחד לכם, בכל נושא שרק תבחרו!
 קומיקזה מארח את דביר בנדק – לאלקלעי – תיאטרון יהלום ר"ג    קומיקזה- דו ראשי – עם דביר בנדק  FUNNYCATS  BOATINPORT

Comments are closed.