פעילויות למורים ותלמידים

ימי הערכות, סדנאות, הצגות ומופעי בידור. למורים, לתלמידים בבתי הספר, אולמות תרבות ועוד.

תאטרון בסלון גאה לעבוד עם חדרי מורים ולהפיץ תרבות וחינוך בכל הארץ.

סדנאות מורים ותלמידים לבחירתכם

דברו איתנו ונתאים  עבורכם סדנא מנצחת

ימי הערכות מורים עם תאטרון בסלון! צרו עמנו קשר לפרטים

ימי הערכות- בדרך קצת אחרת
הוראה היא מקצוע חשוב ביותר, שלולא הוא, אי אפשר לדעת לאן היה מתגלגל עתיד ילדינו. מורים, באופן כללי, קורצו מחומר שלא יסולא בפז, המאפשר להם להקנות לתלמידים לא רק חומר לימודי, אלא  ערכים חשובים שמסייעים להם להסתדר בג'ונגל הזה שנקרא חברת בני אדם. למרות העובדה שחומר אנושי זה הינו יקר המציאות, ולמרות שמי ש"יש לו את זה" הוא אדם מיוחד במינו, הרי שעל מנת "ליישר קו" בין כל המורים, לפני כל תחילת שנה מקיימים בתי הספר ימי הערכות. ללמוד דרך חוויה
ממש כמו שמורים מנסים הרבה פעמים לגוון את החומר הנלמד עבור התלמידים שלהם ולהעביר אותו להם בצורה חווייתית, הרי שגם ימי הערכות, שמטרתם, בסופו של דבר, היא להדריך את המורים לגבי החומר שהם צריכים להעביר לתלמידיהם ולהקנות להם שיטות חדשות ודרכים נוספות להעברת החומר הזה, ייראו אחרת לגמרי אם יועברו בצורה חווייתית. בדיוק כאן נכנס לתמונה תיאטרון בסלון.
ימי הערכות עם תיאטרון בסלון
ימים של כיף תיאטרון בסלון נערך אתכם לקראת תחילת שנת הלימודים וערוך לסייע לכם לתכנן ימי הערכות חווייתיים במיוחד. הצוות המקצועי שלנו ישמח להציע לכם מגוון הצגות, סדנאות ומופעים המותאמים כולם לעולם הגדול, המופלא והמורכב של מורים ותלמידים, ולהפוך עבורכם את הימים הללו לימים של לימוד בכיף. באמצעות התכנים שנעביר לכם, תוכלו להתחבר עוד יותר אל העבודה החשובה שאתם עושים, להכיר שוב בערכה ולהגיע אל תחילת שנת הלימודים כשכוחכם במותניכם וכשאתם מלאי מוטיבציה ועזוז להתחיל את השנה ברגל ימין.
את הסדנאות והמופעים המיוחדים שלנו לימי הערכות נשמח להביא עד אליכם, בכל מקום בו תבחרו לקיים אותם. לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מופעים וסדנאות לימי הערכות צרו עמנו קשר בטל' 242-44-22 – 072 או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

ימי הערכות מורים עם תאטרון בסלון! צרו עמנו קשר לפרטים

Comments are closed.