ערב גיבוש לעובדים

מחפשים אירוע עובדים לכם וללקוחות שלכם? ערב גיבוש עובדים? אירוע לקוחות? או סדנה לעובדים?

תאטרון בסלון   מספקת מופעי תרבות בהתאמה לכל חלל גדול כקטן. בחדר הישיבות במשרד או בחלל אחר שברשותכם. אפילו עשינו כמה הופעות על גג המשרד.

מתלבטים במה לבחור? נשמח לדבר אתכם ולהתאים את החוויה התרבותית המתאימה לכם

מופעי תרבות במשרד, אירועים במשרד

תוכלו לבחור מרשימת המופעים שלנו פה באתר, סדנאות מקצועיות, מופעי מוזיקה, מופעי בידור,  כולם מתאימים לחלים קטנים ומרכזים את מיטב התרבות בישראל.

הסדנאות המקצועיות שלנו- סדנאות עובדים ומנהלים,  מותאמות לכל חברה ומגובשות לפי הצרכים הייחודיים שלכם.

בדקו את סדנת – בימת היום יום. סדנה למשרדים, אשר משתמשת בעולם הייעוץ הארגוני לכדי סדנה  מעשירה ומלמדת לזרימת עבודה טובה

בדקו  סדנת עובדים  מאוד מומלצת על ידינו, שכן היא מייצרת הלימה בין עולם המשחק והאלתור חבין תקשורת בין אישית וזרימת עבודה במשרד: סדנת אימפרוביזציה:

סדנאות האימפרוביזציה של "תיאטרון בסלון" לוקחת אתכם למסע בזמן הווה. צמד שחקנים מיומן משתמש בכלים מתחום התיאטרון והאלתור ונותן לכם את הבמה. בעזרת שילוב  טכניקות, כגון – שפת גוף, תקשורת בין אישית וקבוצתית, עבודה אינטואיטיבית וכדומה, עוברים המשתתפים חוויה מהנה ומלמדת והכל באווירה הומוריסטית ומשוחררת.

מתלבטים במה לבחור? נשמח לדבר אתכם ולהתאים את החוויה התרבותית המתאימה לכם

תאטרון בסלון הוא בית של יצירה ישראלית, המרכז את מופעי תרבות והבידור בישראל ומביא אותם אליכם בהתאמה לכל חלל, קהל וכיס. ריכזנו את מיטב מופעי הבידור בישראל תוך הקפדה על גמישות והתאמה לחללים גדולים כקטנים. אנחנו מביאים את התוכן, את אמצעי ההפקה והציוד הנדרש לכל פינה בארץ, בעקביות באדיקות ובאמונה שתרבות ישראלית צריכה להיות נגישה בכל חלל, בכל סיטואציה, לכל כיס ולכל קהל.

מופעי בידור מומלצים לבחירתך

מתלבטים במה לבחור? נשמח לדבר אתכם ולהתאים את מופע הבידור המתאים לכם

Comments are closed.