מופע אלתורים

 מופע אילתורים – לקחת פסק זמן כדי לצחוק

אחד האלמנטים המצחיקים ביותר בקומדיה הינו מופעי אילתורים. העובדה שהקומיקאים מאלתרים סיטואציות ודמויות לנגד עיני הקהל, מאפשרת ליהנות מערב מהנה במיוחד, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר במופעים של קומיקאים איכותיים ומנוסים, שצברו "שעות טיסה" רבות במופעי אילתורים. כיום בהחלט ניתן לראות מופעי אילתורים בכל מקום, בין אם באמצעי המדיה השונים כמו האינטרנט או הטלוויזיה ובין אם על הבמות ברחבי הארץ. לפניכם מידע קצר אודות מופעי אילתורים, שישפוך אור על היתרונות הרבים הטמונים במופעים אלו ויבהיר לאילו מסגרות הם מתאימים.

 מהם היתרונות של מופעי אילתורים?

אחד היתרונות המהותיים ביותר הטמונים במופעי אילתורים טמון בכך שהם מצחיקים מאוד ומאפשרים לצופים בהם ליהנות מאתנחתא קצרה מהשגרה היומיומית. השילוב בין ההנאה לבין ההומור מסייע לנוכחים למלא את המצברים ולקבל פרספקטיבה שונה במקצת על חיי היומיום. יתרון נוסף הוא שמופעי אילתורים מתבססים במידה רבה על שיתוף פעולה של הקהל. יחידים בקהל, אשר מציעים הצעות לסיטואציות השונות סביבן נבנה האלתור או אפילו אלו הלוקחים חלק פעיל במשחקים שונים במופע, נוכחים לדעת כי דעתם נחשבת וכי הם מסוגלים לעמוד על הבמה ולהתמודד עם אור הזרקורים. פעולות אלו מעצימות את הדימוי העצמי ואת היכולת של המשתתפים, דבר שעשוי להשפיע באופן ניכר על חייהם.

למי מופעי אילתורים יכולים להתאים?

מופעי אילתורים יכולים להתאים לכל מסגרת, בין אם מדובר בפלוגה בצבא ובין אם מדובר במחלקה בחברה. בדומה לאופן בו השחקנים במופעי אילתורים מתאימים עצמם לנסיבות המשתנות של המשחקים השונים, כך ניתן להתאים את המופע לכל מסגרת. מופע אילתורים יכול להתבצע מול צעירים ומול מבוגרים, מול תלמידים בחטיבת ביניים ומול פנסיונרים בבית אבות, מול חברות בחוג בית ומול פלוגת חי"ר בצבא, מול משפחה המבקשת לחגוג את יום הולדתה של האם ומול עובדים ביום גיבוש צוותי במשרד. עקב כך, יכולת ההתאמה הגמישה של מופעי אילתורים מהווה יתרון מהותי במופעים מסוג זה.

לסיכום, ניתן לראות כי באמצעות מופע אילתורים יכול כל אחד ליהנות מבילוי מספק במיוחד, המאפשר לו לקחת פסק זמן קצר מהשגרה ולצחוק עד דמעות.

מתלבטים במה לבחור? נשמח לדבר אתכם ולהתאים את מופע הבידור המתאים לכם

קומיקזה הוא מופע בידור מאולתר, שמתגלגל ברחבי הארץ כבר מספר שנים וגורר אחריו צחוק מתגלגל ממקום למקום. המופע מבוסס על יכולות האלתור של המשתתפים בו, שחקנים מהשורה הראשונה, שמפעילים גם את הצופים. המופע כולל משחקי אלתורים והמחזת סצנות משעשעות – בשיתוף עם הקהל.המופע מתאים לאירועי חברה, כנסים, ימי עיון וכו'

למי מתאים?
חברות, ארגונים, וועדי עובדים ואולמות תרבות.

אורך המופע
כשעה ורבע

להזמנה

לצד השחקנים הקבועים, ב"קומיקזה מארח", אנו מארחים בתיאום מראש אמנים מהשורה הראשונה בישראל כמו דביר בנדק, אבי גרייניק, דרור קרן, ריקי בליך, עידן אלתרמן, משה פרסטר ועוד. מופע בידור מאולתר, אינטליגנטי, מצחיק, ומהיר, המאולתר כולו אל מול עיניי הצופים ובהשתתפותם, הלוקח כל נתון מהקהל והופך אותו תוך שניות, ולנגד עיניכם למערכון מבריק ומצחיק. אתם מחליטים מה יקרה, מאתגרים את השחקנים, קובעים את מקומות ההתרחשות ואת מאפייני הדמויות ואף משתתפים באופן פעיל על הבמה.

להזמנה

מופעי בידור מומלצים לבחירתך

חזרה- גלריית בידור

מתלבטים במה לבחור? נשמח לדבר אתכם ולהתאים את מופע הבידור המתאים לכם

 

Comments are closed.