אימפרוביזציה

סליחה, מישהו פה … מאלתר?

 זה נכון שכולנו מאלתרים בחיים. תראו לנו אמא שהיא לא אלופת האלתור בג'נגול ילדים, כביסות וטלפון עם הבוס תוך כדי טיגון שניצלים.

אמנות האלתור היא אמנות לחיים שכולנו משתמשים בה.  לאלתר זה להצליח לפתור בעיות תוך שימוש במשאבים הנתונים לנו כרגע. לאלתר זה להיות פקחים. לא לחשוב על פתרונות מורכבים ומסובכים, אלא "להסתדר עם מה שיש".

 אלתור היא מיומנות חשובה בחיים וכמו כל דבר בחיים אלתור היא מיומנות שאפשר לרכוש.

אבל אלתור גם מצחיק  ומרגש אותנו  : תסתכלו על סטנאפיסט על הבמה או על מופע מוזיקלי שאהבתם. איפה היו רגעי ה"שיא"? דווקא ברגעים הלא מתוכננים. אלה שחרגו מהמסגרת. הרגעים שבהם חווינו אלתור. למה? כי אלתור מגיש לנו משהו אמיתי לא מתוכנן וכנה.

 מופע אלתורים אשר לוקח כל נתון מהקהל והופך אותו למערכון קורע. הקהל זורק משפט, מילה או סיטואציה והשחקנים על הבמה, כבר עושים מזה מטעמים.

 למה אלתור מצחיק אותנו?

כי יש בו חוקיות. כי כל חריגה מתבנית של חוקיות היא חריגה שהיא לא צפויה. קחו למשל משחק א"ב-  על השחקנים לפתוח במשפט עם מילה מסוימת שניתנת להם מהקהל.

 אם כן הגדרנו "משחק"  עם הוראות הפעלה. וממנו נוצרות סיטואציות של מצבים מגוחכים והומוריסטים, כי ההההגדרות והחוקים שהגדרנו למשחק יוצרת אימפקט מלאכותי.  אותה חריגה,  מכל מה שהוא "תבנית" הוא מה שמרגש  אותנו ואותה הצמדות לתבנית שכפינו במשחק, היא מה שמצחיקה אותנו. תחשבו על זה..

הומור באלתור הוא מה שאינו צפוי תחת החוקים שהגדרנו לאלתור. זה הבסיס לכל תוכן שאנו נזכור כ"שנון" או כ"יצירתי".

 אז אם זה ככה-  האם אפשר לתכנן הומור מאולתר?

כן! אבל רק מקצוענים שיודעים לזהות תבניות ויודעים כיצד לחרוג מהתבניות הללו. זו מלאכתו של הקומיקאי.

 מופע הבידור המאולתר קומיקזה עבר כבר 1300 הצגות בארץ ואנחנו גאים להציג אותו כמעט כל יום באדיקות ובאמונה שתרבות ישראלית צריכה להיות נגישה בכל חלל, לכל סיטואציה ולכל כיס.

מתלבטים במה לבחור? נשמח לדבר אתכם ולהתאים את מופע הבידור המתאים לכם

קומיקזה הוא מופע בידור מאולתר, שמתגלגל ברחבי הארץ כבר מספר שנים וגורר אחריו צחוק מתגלגל ממקום למקום. המופע מבוסס על יכולות האלתור של המשתתפים בו, שחקנים מהשורה הראשונה, שמפעילים גם את הצופים. המופע כולל משחקי אלתורים והמחזת סצנות משעשעות – בשיתוף עם הקהל.המופע מתאים לאירועי חברה, כנסים, ימי עיון וכו'

למי מתאים?
חברות, ארגונים, וועדי עובדים ואולמות תרבות.

אורך המופע
כשעה ורבע

להזמנה

לצד השחקנים הקבועים, ב"קומיקזה מארח", אנו מארחים בתיאום מראש אמנים מהשורה הראשונה בישראל כמו דביר בנדק, אבי גרייניק, דרור קרן, ריקי בליך, עידן אלתרמן, משה פרסטר ועוד. מופע בידור מאולתר, אינטליגנטי, מצחיק, ומהיר, המאולתר כולו אל מול עיניי הצופים ובהשתתפותם, הלוקח כל נתון מהקהל והופך אותו תוך שניות, ולנגד עיניכם למערכון מבריק ומצחיק. אתם מחליטים מה יקרה, מאתגרים את השחקנים, קובעים את מקומות ההתרחשות ואת מאפייני הדמויות ואף משתתפים באופן פעיל על הבמה.

להזמנה

מופעי בידור מומלצים לבחירתך

חזרה- גלריית בידור

מתלבטים במה לבחור? נשמח לדבר אתכם ולהתאים את מופע הבידור המתאים לכם

 

שלכם. תאטרון בסלון.

Comments are closed.