תרבות לישראל

תרבות לישראל – איך זה עובד ?

תרבות לישראל הוקמה ביוזמת משרד התרבות והספורט בראשותה של השרה לימור לבנת במטרה לעודד הפצת תרבות ואמנות איכותית ביישובים ברחבי הארץ.

החברה (ח.ל.צ), הוקמה כחברת בת של ההסתדרות הציונית העולמית, אשר חרטה על דגלה את העמקת הקשר עם תושבי ישראל בכלל ותושבי הפריפריה בפרט. תפקידה של תרבות לישראל הינו לנייד את מיטב ההיצע התרבותי באמצעות סיוע תקציבי ובמתן יעוץ מקצועי בבניית התכניות השנתיות ביישובים ולפעול להרחבת הקהלים צרכני התרבות.

כמו כן, תרבות לישראל פועלת לייזום פרויקטים ארציים בתחום התרבות והאמנות בפריפריה, כגון: הפיכת אתרי מורשת למרכזי תרבות, עידוד תרבות במגזרים ייחודיים כדוגמת קהלים אתיופים, דרוזים, חרדים וערבים, מתן מענה לאוכלוסיות הנמצאות במצב חרום, כגון: תושבי הכרמל שפונו מבתיהם בעת השריפה, מצבי חרום בטחוני, קידום אירועים ייחודיים כגון: "לילות לבנים בפריפריה", ייזום והפקה של קונצרטים קלאסיים פתוחים לקהל הרחב ביישובים ועוד.

נעצור שנייה מכל המספרים האלה ונזכור שאתם ואנחנו עוסקים בהפצת תרבות. דואגים לאומנות במיטבה, שאנחנו נותנים מענה לצרכים של אזרחי ישראל בכל רחבי הארץ ומשתדלים לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. לשמחתנו, משרד התרבות ותרבות לישראל יצרו עבורכם ועבורנו קרקע פורייה לחשוף את האומנות לקהל.

עכשיו הכדור בידיים שלכם…

צרו קשר ונעזור לכם להרחיב את מעגל התרבות האזורי, במחירים שפויים.

מופעי בידור וסדנאות מומלצים לבחירתך מתלבטים במה לבחור? נשמח לדבר אתכם ולהתאים את מופע הבידור המתאים לכם

תמיד לרשותכם,

צוות תיאטרון בסלון

Comments are closed.