תאטרון בסלון… בעיר

לילה לבן עם תאטרון בסלון

תיאטרון בסלון, שמח להצטרף ולהציע את שירותיו לפרוייקט "לילות לבנים". היכולות של "תיאטרון בסלון" לספק תוכן איכותי, בידורי ומעניין לבני הנוער, הוכיחו את עצמן במניעת שוטטות וניצול הזמן הפנוי ב"רגעי תרבות" הכוללת פעילות הפגתית וחינוכית במהלך חופשת הקיץ, ובכך לאפשר לבני נוער לבלות בפעילויות בידור ופנאי מסודרות, אל תוך הלילה.

 כל המופעים של תיאטרון בסלון ומסובסדים ע"י "תרבות לישראל", נשמח לשתף עמכם פעולה ולהעניק תוכן תרבותי לתושבי היישוב. (לפרטים נוספים על הסבסוד צרו עמנו קשר)

 תיאטרון בסלון, תיאטרון הבוטיק הראשון בישראל ובית יוצר להצגות קטנות, מזמין אתכם ליהנות מחוויה תרבותית פרטית במשרד, בסלון ביתכם ובכל חלל אינטימי קטן אחר.

 חוויה תרבותית שמגיעה אלייך – תיאטרון בסלון, הוא ההזדמנות שלכם להעניק לתושבים ומשפחותיהם חוויה תרבותית יוצאת דופן, בכל מקום שתבחרו. בין אם באירוע חברתי, בציון חג יישובי, או ביצירת "מועדון התרבות" (מיני מפעל מנויים) תיאטרון בסלון יספק לכם תוכן תרבותי מתאים לאירוע בכל חלל לבחירתכם. הקהילה נהנית מתדמית תרבותית חברתית מיוחדת, המבטאת את ההשקעה בפיתוח החברתי ומוסיפה רובד נוסף למחויבות הקהילתית.

 תרבות לישראל – יוזמה של משרד התרבות והספורט, בשיתוף עם ההסתדרות הציונית העולמית, אשר נותן מענה ותמיכה, להפצת התרבות האיכותית, ליישובים ברחבי הארץ וחרט על דגלו, את העמקת הקשר עם תושבי ישראל בכלל והפריפריה בפרט. הסיוע בהפצת תרבות ליישובים הן באמצעות סיוע תקציבי והן ביעוץ מקצועי בתחום התרבות.

 תיאטרון בסלון גאה ליצור רגעי תרבות בלתי נשכחים לכל קהל ובכל רחבי הארץ.

 

מתלבטים במה לבחור? נשמח לדבר אתכם ולהתאים את מופע הבידור המתאים לכם

קומיקזה הוא מופע בידור מאולתר, שמתגלגל ברחבי הארץ כבר מספר שנים וגורר אחריו צחוק מתגלגל ממקום למקום. המופע מבוסס על יכולות האלתור של המשתתפים בו, שחקנים מהשורה הראשונה, שמפעילים גם את הצופים. המופע כולל משחקי אלתורים והמחזת סצנות משעשעות – בשיתוף עם הקהל.המופע מתאים לאירועי חברה, כנסים, ימי עיון וכו'

למי מתאים?
חברות, ארגונים, וועדי עובדים ואולמות תרבות.

אורך המופע
כשעה ורבע

להזמנה

לצד השחקנים הקבועים, ב"קומיקזה מארח", אנו מארחים בתיאום מראש אמנים מהשורה הראשונה בישראל כמו דביר בנדק, אבי גרייניק, דרור קרן, ריקי בליך, עידן אלתרמן, משה פרסטר ועוד. מופע בידור מאולתר, אינטליגנטי, מצחיק, ומהיר, המאולתר כולו אל מול עיניי הצופים ובהשתתפותם, הלוקח כל נתון מהקהל והופך אותו תוך שניות, ולנגד עיניכם למערכון מבריק ומצחיק. אתם מחליטים מה יקרה, מאתגרים את השחקנים, קובעים את מקומות ההתרחשות ואת מאפייני הדמויות ואף משתתפים באופן פעיל על הבמה.

להזמנה

מופעי בידור מומלצים לבחירתך

חזרה- גלריית בידור

מתלבטים במה לבחור? נשמח לדבר אתכם ולהתאים את מופע הבידור המתאים לכם

 

Comments are closed.