מופע אילתורים קומי

תיאטרון בסלון, המנגיש מופעי בידור ותרבות ישראלים לקהל צופים בכל רחבי הארץ, מעלה מופע אילתורים קומי ייחודי ומוצלח העונה לשם קומיקזה. המופע כבר הועלה באולמות תרבות רבים מול קהל צופים מגוון מהמגזר הפרטי והעסקי, לרבות ועדי עובדים, אירועי חברה, ימי עיון, כנסים ותערוכות.

 

מופע מוצלח, מהיר, חכם ומצחיק

 

קומיקזה יספק לכם בידור איכותי המבוסס על מופע מאולתר חכם, מהיר ומצחיק, שבו קהל הצופים קובעים את תכניו. מדובר במופע מוכר ומבוקש עם יותר מאלף שבע מאות הצגות, שהועלו בהצלחה בכל רחבי הארץ על ידי צוות קומיקאים מבריק ומשעשע, בעל יכולות קומיות, אלתור ומשחק ברמות המקצועיות הגבוהות ביותר.

 

מופע מאולתר בשיתוף הצופים

 

ייחודו של מופע הבידור המאולתר קומיקזה נובע מכוחו וההשפעה הרבה שיש לקהל הצופים על תכניו. מדובר במופע ייחודי המשתנה בכל פעם בהתאם לאופי המקום והקהל, הלוקח כל נתון קיים והופכו מיד למערכון אינטליגנטי, מבריק וכמובן מאוד מצחיק. אלתורים אלו מבוצעים על ידי צוות שחקנים מהשורה הראשונה, קבוע ומתחלף, המאלתרים קטעי משחק, שירים, מערכונים, דיאלוגים,  מונולוגים, משחקים, הרצאות וסיטואציות. האלתורים מבוצעים בהתאם לאופי, בקשות, דמיון והחלטות הצופים, ומציגים קשת עצומה של דמויות בשלל מצבים קומיים יומיומיים או מופרכים, העוסקים בכל מצב או נושא מבוקש.

 

מופע שאף פעם לא חוזר על עצמו

 

מכיוון שמדובר במופע מאולתר אשר קהל הצופים קובע את אופיו ותכניו, לא משנה כמה פעמים כבר רץ הוא תמיד יהיה ייחודי ורלוונטי. כך שגם אם כבר ראיתם בעבר את המופע, בפעם הבאה שתצפו בו הוא יהיה שונה לחלוטין בטקסטים, מרכיבים, דמויות ומצבים קומיים. במילים אחרות, בהגיעכם לצפות בקומיקזה התכוננו ללא צפוי, מכיוון שהכול יכול להתרחש. יחד עם זאת, יש לציין כי דבר אחד תמיד חוזר על עצמו במופעים אלו –  הם מצחיקים בטירוף.

 

להזמנת מופע אלתורים קומי

 

להזמנת מופע אילתורים קומי ומופעי סטנד אפ נוספים שאנו מעלים, צרו קשר עם תיאטרון בסלון בטלפון 072-242-4422. אנו נשמח לספק לכם מידע נוסף בנושא ולענות על כל שאלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *