מופע בידור מאולתר

תיאטרון בסלון הפועל להנגשת תרבות ישראלית, מספק מגוון איכותי של מופעי בידור מאולתרים המיועדים לכלל האוכלוסייה. מופעינו מתקיימים בכל רחבי הארץ, בכל סיטואציה, גודל וסוג של חלל לרבות הופעות לעובדים ולקהל מוסדי ופרטי. מדובר במופעים מקצועיים ואיכותיים המועברים על ידי אומני סטנד אפ מובילים, שבשיתוף עם הקהל וניצול כל סיטואציה ומצב נתון יצחיקו אתם עד דמעות.

 

מופע בידור מאולתר – הטוב ביותר בישראל

 

אחד ממופעי הבידור שאנו מספקים הינו מופע העונה שלם קומיקזה, שרץ בהצלחה מרובה כבר מספר שנים באולמות תרבות, כנסים, ימי עיון, אירועי חברה וועדי עובדים. זהו מופע בידור מאולתר הנחשב לטוב ביותר בישראל שנמשך כשעה ורבע ומורכב ממערכונים מאולתרים, שירים, סצנות מבדרות ומשחקי אלתור. מדובר במופע דינמי, אינטליגנטי ומאוד מצחיק, בו משתתפים שחקנים קבועים המארחים את מיטב הקומיקאים והבדרנים בישראל, ואשר קהל הצופים הינו חלק אינטגראלי ממנו. בין היתר, הצופים מאתגרים את השחקנים, מחליטים מה יקרה במופע ,מאפיינים את הדמויות, מגדירים את מקום ההתרחשות ומשתפים פעולה על הבמה עצמה.

 

מופע סטנד אפ בהזמנה

 

מופע סטנד אפ בהזמנה של השחקנית והקומיקאית קרן רון מספק פורמט ייחודי העוסק בחיים של מזמין ההופעה. לשם כך עליכם לשלוח במייל לקרן חוויות, סיפורים, אירועים ועוד מגוון מצבים מצחיקים שקרו לכם, לבעלי השמחה או לעובדי החברה. מהחומרים קרן תכין מעדנים מצחיקים במיוחד וזאת באופן מכבד שאינו פוגעני או מעליב.

 

מופע סטנד אפ קצבי ומצחיק

 

מופע בידור נוסף שאנו מעלים ברחבי הארץ הוא של שחקנית התיאטרון מיכל קירזון, המתאים בין היתר עבור אולמות תרבות, חוגי בית, ועדי עובדים, מורים, קבוצות של נשים, ארגונים וחברות. מדובר במופע סטנד אפ מצחיק וקצבי העוסק בקשת רחבה של נושאים הנוגעים ומעניינים את כולנו.  בין היתר, מיכל מתעמתת עם דרישות עולם הזוהר, אמא שחונקת מרוב אהבה ודאגה, עם חברים שיישרו קו עם החברה, ועם כל מיני דרישות של העיר הגדולה. העימותים מוצגים במופע בשלל מצבים מופרכים, מלאי הומור וחוכמת חיים.

 

להזמנת מופע בידור מאולתר

 

להזמנת אחד ממופעי הסטנד אפ והאלתור שלנו, ולקבלת עוד מידע ופרטים אודותם, צרו קשר עם תיאטרון בסלון בטלפון 072-242-4422.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *